Spider-Man Remastered

تریلر Spider-Man Remastered

با اینکه بازی Marvel’s Spider-Man چندان قدیمی نیست و گرافیک خوبی داره، سونی و اینسامیناک تصمیم گرفتن اون رو ریمستر کنن تا با استفاده از قابلیت‌های کنسول های نسل بعد  نتیجه خیلی بهتری رو در اختیار گیمرها قرار بده. از جمله ویژگی‌هایی که بخاطر کنسول های نسل نهم به بازی اضافه شده میشه به Ray Tracing که بسیار به زیبایی بازی از لحاظ بصری کمک میکنه اشاره کرد دلیل این زیبایی هم تغییرات و پیشرفت نورپردازی هستش به واسطه Ray Tracing هستش.

یکی دیگه از ویژگی‌هایی که قبلا هم در بازی شاهد بودیم و قراره در نسخه ریمستر هم وجود داشته باشه لباس‌های جدید برای اسپایدرمنه که ممکنه خود این ویژگی از دلایلی باشه که یک نفر که حتی نسخه قبلی بازی رو تجربه کرده به سراغ Spider-Man Remastered بره.

در ادامه میتونید بخشی از گیم پلی بازی رو روی PS5 ببینید:


ویژگی فوتومود در نسخه قبلی بازی هم بود اما حتی این ویژگی هم در Spider-Man Remastered بهبود پیدا کرده و شما میتونید در لحظه عکس گرفتن لباس پیترپارکر رو عوض کنید، محل تابش نور رو مشخص کنید و تنظیمات دیگه ای انجام بدید تا عکس های جذاب‌تری بگیرید. تغییر جالب دیگه بازی در مورد چهره پیترپارکره که خیلی به نسخه MCU  این شخصیت شبیه شده و از زمان رونمایی از بازی همه شروع کردند به ساختن میم هایی درمورد شباهت شخصیت بازی به تام هالند. این کار خودش باعث جلب توجه زیادی به نسخه ریمستر این بازی شده.

  • تاریخ انتشار بازی: 22 آبان (زمان عرضه PS5)

بخوانید :

پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹
بررسی بازی Sekiro
5 بازی انلاین برای دوران قرنطینه
5 بازی برتر بتسدا
5 باس فایت برتر دارک سولز