cyberpunk

تریلر جدید Cyberpunk 2077 با محوریت ماشین های بازی

در قسمت جدید برنامه Night City Wire اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار سایبرپانک 2099 منتشر شد که بیشتر روی وسایل نقلیه و ماشین های بازی تمرکز داشت. در این مراسم گفته شد که شما کلاس‌های مختلف ماشین با ویژگی‌های مختلف رو خواهید دید و حتی از یک ماشین هم نمونه‌های مختلفی وجود داره که با هم فرق دارن حتی یک ماشین ممکنه قدیمی یا نو باشه.

برای بدست آوردن ماشین ها در بازی سایبرپانک راه های مختلفی وجود داره مثل گرفتن اونها از تعمیرکارهایی که به شما ماشین پیشنهاد میدن. همچنین میتونید ماشین هارو بدزدید و یا بخرید. علاوه بر خودرو های معمولی، ماشین های لایسنس دار خاصی هم هستن مثل پورشه 911که گفته شد ماشین شخصیت جانی سیلورهند با بازی کیانو ریوز خواهد بود. در ادامه میتونید تریلر منتشر شده با محوریت وسایل نقلیه بازی Cyberpunk 2077 رو ببینید:


 

ماشین‌های بازی با جزئیات بسیار بالایی طراحی شدن و شما میتونید با استفاده از اونها بر اساس ویژگی‌ها و توانایی‌های خودرو در مسابقات غیرقانونی مختلفی که برگزار میشه شرکت کنید.در این مسابقات علاوه بر مهارت رانندگی و ماشین خوب شما به اسحه هم نیاز دارید چون قطعا بدون خشونت و تیراندازی به پایان نمیرسن. در این قسمت از برنامه Night City Wire بجز وسایل نقلیه صحبتی هم راجب 4 کلاس موجود در بازی شد که بیشتر روی پوشش اونها تمرکز داشت البته جدا از متفاوت بودن ظاهر این 4 کلاس بازی توانایی‌ها و ویژگی‌های اونها هم با هم فرق میکنه.


بخوانید:

5 بازی اول شخص برتر سال 2019
بهترین بازی های بتمن
برترین بازی‌ها با محوریت دزدان دریایی
5 بازی که اگه به اسکایریم علاقه دارید باید بازی کنید
5 بازی برتر شوتر اول شخص PS4