Unreal Engine 5

Unreal Engine 5 سطح جدیدی در واقع گرایانه بودن

با پیشرفت صنعت بازی سازی بخش ها مختلف بازی ها پیشرفت های زیادی داشته مثل مکاینک و سیستم بازی ها و گرافیک. گرافیک توی بازی ها برای خیلی از گیمر ها اهمیت بالایی داره و خب همه دوست دارن بتونن بازی ای رو تجربه کنن که شبیه به واقعیت باشه. توی سال های اخیر به بازی های با گرافیک های خیره کننده ای منتشر شدن اما حالا با معرفی انریل انجین 5 به نظر میرسه از همیشه به داشتن بازی هایی با گرافیک شبیه به واقعیت نزدیک تر شدیم.

جدیدا یکی از مدیران اپیک گیمز صحبت هایی در مورد انریل انجین 5 داشته و توی حرف های خودش به توانایی های این موتور گرافیکی اشاره هایی کرده و در مورد اهداف اون هم توضیحاتی داده. به گفته Quentin Staes-Polet انریل انجین 5 این هدف رو داره که بالاترین گرافیک ممکن رو ارائه بده که بسیار شبیه به واقعیت هستش، گرافایک واقع گرایانه برای این موتور گرافیکی اهمیت خاصی داره و برای رسیدن به این سطح گرافیک تلاش زیادی هم انجام شده همچنین گفته میشه انریل انجین 5 در کنار گرافیک بالایی که در دسترس بازی سازان میزاره قراره زمان کمتری از اونها برای ساخت بازی بگیری.

با توجه به حرف های گفته شده در مورد این موتور گرافیکی انتظارات از اون خیلی بالاتر رفته مدتی پیش تصاویر  و ویدیویی از دمو آنریل انجین 5 دیدیم که خیلی جذاب بود و گرافیک بالایی رو به نمایش گزاشت اما حتی به گفته توسعه دهندگان این موتور گرافیکی هنوز تمام توانایی ها و قدرت آنریل انجین 5 به نمایش گذاشته نشده. اگه تمام این حرف ها به واقعیت تبدیل بشه و بشه با زمان کم بازی هایی با گرافیک واقع گرایانه ساخته بشه قطعا قدم بزرگی برای دنیای گیم محسوب میشه و باعث پیشرفت های زیادی میشه.


بخوانید :

پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹
بررسی بازی Sekiro
5 بازی انلاین برای دوران قرنطینه
معرفی بازی Brawlhalla
5 بازی برتر مجموعه Need for Speed