Titanfall

صحبت ریسپاون در مورد ادامه Titanfall

بازی Titanfall   یکی از بازی های محبوب و معروف بین گیمر هاست و خیلی ها بخاطر فضا و نوع خاص بازی به اون علاقه دارن برای همین انتظار دارن بعد از انتشار Titanfall 2 خبرهایی از نسخه جدید این بازی منتشر بشه اما نه تنها این اتفاق نیوفتاده بلکه هرچه زمان بیشتری رد میشه خبر های تلخ تری در مورد ینده این سری میشنویم.به تازگی هم وینس زامپلا (مدیر عامل ریسپاون) توی صحبت هایی که داشته در مورد این بازی گفت بازی ای در رابطه با Titanfall   در حال ساخت نیست که باعث ناراحتی خیلی از گیمر ها شده با این حال به گفته وینس زامپلا ادامه این مجموعه همیشه یکی از گزینه ها برای ساخته.

شاید یکی از دلایلی که فعلا خبری از قسمت بعد Titanfall  نیست مسائل تجاری باشه چون ناشر بازی Titanfall 2 شرکت EA  بود و بازی نتونست در حد انتظار این شرکت عمل کنه و فروش کمتری داشت اما طبق معمول انتظار میرفت با موفقت بازی بعدی کمپانی به فکر ساخت ادامه بازی قبلی خودش هم بیوفته اما با اینکه Apex Legends تونست به یکی از بازی های پرطرفدار آنلاین تبدیل بشه باز هم خبری از ساخت نسخه جدید Apex Legends نیست.

وینس زامپلا در ادامه صحبت های خودش از علاقه اش به بازی Titanfall  گفت و و واینکه از بازگشت این مجموعه خوشحال میشه. با توجه به این حرف های میشه خوشبین بود که در آینده خبر های خوبی راجب این بازی بشنویم شاید این اتفاق به زودی نیوفته اما قطعا اسپان به سراغ ساخت قسمت جدیدی از این بازی میره. همچنین تا الا چندین بار شایعاتی راجب اینده این بازی منتشر شده اما امیدواریم به زودی خبر هار خوش رسمی راجب این بازی منتشر بشه تا طرفدار های این مجموعه و بقیه بازیکن هارو غافلگیر کنه.


بخوانید :

پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹
بررسی بازی Sekiro
5 بازی انلاین برای دوران قرنطینه
معرفی بازی Brawlhalla
5 بازی برتر مجموعه Need for Speed