spider_man_miles_morales

از نسخه پی اس 5 بازی Spider-Man: Miles Morales در تعطیلات گذشته، پرده‌برداری شد

در رویداد 11 ژوئن پلی استیشن ‌5 سونی بازی Spider-Man: Miles Morales استودیو‌ مارول را به نمایش عموم درآورد. این بازی احتمالا همزمان با ارائه پلی‌استیشن 5‌ در تعطیلات ماه نوامبر 2020 منتشر خواهد شد. علی‌رغم برخی گمانه‌زنی‌های اولیه مبنی براینکه آیا این بازی ادامه سری قبلی این مجموعه است یا نه،که شرکت Insomniac رسما اعلام کردSpider-Man: Miles Morales یک بازی مستقل است.

با این‌حال ما هنوز از میزان گستردگی این پروژه اطلاعی نداریم و مشخص نیست که این بازی یک دنباله نسخه‌های قبلی است و یا مشابه بازی‌هایی مانند Uncharted: The Lost Legacy  یا Infamous: First Light می‌باشد.

احتمالا Spider-Man: Miles Morales دنباله ی نسخه 2018 این مجموعه می‌باشد، این نسخه مخصوص پلی‌استیشن4 بود و پیترپارکر نیز به عنوان شخصیت مردعنکبوتی در این بازی حضور داشت.

هشدار اسپویلر درصورتی که نسخه قبلی را بازی نکرده‌اید:

درپایان سری قبل بازی شخصیت مایلز برای پیتر آشکار می‌کند که او هم مثل پیتر توسط یک عنکبوت که دارای جهش های ژنتیکی می‌باشد گاز گرفته شده و همانند پیترپارکر دارای ابرقدرتی برپایه عنکبوت شده است.

سه DLC که با نام «شهری که هرگز نمی‌خوابد» برای نسخه قبلی منتشر شد، دنبال کننده این خط داستان بود و نشان داد که پیتر چگونه مایلز را به شاگردی قبول می‌کند. درآخرین لحظات نسخه شهری که هرگز نمی‌خوابد، پیتر به مایلز آموزش می‌دهد که چگونه برای اولین باز از قدرت‌های خود استفاده کند.

با توجه به تریلر منتشر شده، مشخص است که از آن زمان مدت زیادی گذشته و مایلز کاملا در لباس قرمز و مشکی خود جا افتاده و به عنوان یک مردعنکبوتی تمام عیار علیه جنایت‌گران مبارزه می‌کند. در این تریلر او همچنین از قدرت منحصربه‌فرد نیش زهرآلود خود نیز استفاده می‌کند. همچنین صدای پیترپارکر در این تریلر اعلام می‌کند که مایلز مانند پدرش رفتار کرده (که در نسخه قبلی درگذشت) و برای نیویورک یک قهرمان شده.

Spider-Man (نسخه 2018) یکی از 10 بازی برتر سایت GameSpot در سال 2018 است. این بازی در نمایش طبیعی آکروباتیک مردعنکبوتی، مکانیک‌های پیچشی و مبارزات تن به تن بسیار موفق عمل می‌کند و به بازیکن این امکان را می‌دهد تا بتواند نسبتاً یکپارچه بین این دو حرکت کند. 

ادموند تران منتقد این سایت در‌مورد این بازی نوشته است: کاستی‌های جزئی این بازی خدشه‌ای به موفقیت شرکت Insomniac در ساخت یک بازی خوب در مورد این شخصیت محبوب وارد نمی‌کند. احساسی که جای مردعنکبوتی بودن و استفاده از قدرت‌های مرد عنکبوتی به بازیکن می‌دهد، شگفت انگیز است. همچنین مدت زمانی که شما برای کشف شخصیت های اصلی این بازی صرف می‌کنید باعث می‌شود تا داستان بازی برای شما دلپذیر باشد.

پیش از این بازی‌های جهان باز دیگری در مورد مرد‌عنکبوتی وجود داشته است، اما هیچکدام از این بازی‌ها پرتحرک و پرانرژی نیستند، هیچکدام از این نسخه‌ها تا این حد برای اجرای عدالت در سطح دنیا تلاش نمی‌کنند. Insomniac یک بازی برتر و ماندگار مرد عنکبوتی را ساخته است، که حتی پس از پایان بازی شما را مجبور می‌کند تا به گشت زدن در شهر ادامه بدهید.


بخوانید:

۵ بازی برتر برای دوران قرنطینه

شرورش در شهر ۴ : ۵ نکته خوب بازی

بررسی بازی devil may cry 5

بازی آیرون من را VR تجربه کنید

دارک سولز : ۵ مبارزه برتر با باس ها