اسکرین شات های جدید Far Cry 6

به همراه جزییات بازی

سری بازی های Far Cary همیشه بین بهترین بازی های دنیا شناخته میشدن و در سرتاسر دنیا طرفدارهای زیادی داشته اند، این بازی ها که توسط کمپانی یوبیسافت ساخته شده اند چند مشخصه دارند که همیشه طرفدارهارو به خودشون جذب کرده اند؛ از این مشخه های میشه به گرافیک خارق العاده، گیم پلی واقع گرایانه، داستان سرایی جذاب، مرحله بندی و…..اشاره کرد. فارکرای ۵ هم که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد موفقیت نسبی خوبی رو تجربه کرد و همین باعث ادامه این فرانچایز شد.

شب گذشته در برنامه یوبیسافت فوروارد، یوبیسافت بازی موردانتظار FarCry 6 رو رسما معرفی کرد، بازیی که قبلا هم خبر ایفای نقش آنتاگونیست اون توسط گیان کارلو اسپوسیتو ستاره سریال برکینگ بد سروصدای زیادی کرد؛ رونمایی از این بازی طرفدارهای یوبیسفات و فارکرای رو حسابی به هیجان آورد. با توجه به رشد انجین های بازی سازی و پیشرفت صنعت بازی سازی در سال های گذشته، قطعا میدونیم که این بازی از گرافیک خارق العاده ای هم بهره میبره که اگر در کنار این سازندگان بازی بتونن گیم پلی، داستان و شخصیت پردازی خوبی درحد و اندازه بازی های قبلی ارائه بدن، قطعا با یکی از بهترین بازی های سال روبه رو خواهیم شد.

در ادامه و بعد از رونمایی بازی در یوبیسافت فوروارد جزییات و تصاویر بیشتری از بازی منتشر شد که هیجان مارا دوچندان کرد و خواب و خوراک رو از ما گرفته تا این بازی منتشر بشه و بتونیم از تجربه بازی کردنش لذت ببریم. یوبیسافت این بازی رو برای پلتفرم ها PS4,PS5,XboX one,Xbox series X, PC و Google Stadia تایید کرده و بازی به اصطلاح بین نسلی خواهد بود. در ادامه میتونین اسکرین شات های منتشر شده از بازی رو تماشا کنین.

همچنین اعلام شد که در بازی بازیکن به عنوان دنی روخاس (Dani Rojas) بازی خواهد کرد که هم میتونه زن باشه و هم مرد. همچنین اعلام شد که در بازی درکنار آزادی خواهان ایفای نقش میکنیم. بدون شک بازی از گرافیک و فضاسازی خوب برخورداره، اما باید منتظر انتشار بازی موند و دید که یوبیسفات میتونه یک بازی بی نقص و بدون باگ و با همه ویژگی های یک بازی خوب بسازه یا نه.


بخوانید:

حذف حالت ۲۰۰ نفر از Warzone

۵ بازی برتر سینمایی

ممنوعیت فروش Last of us 2 در خاورمیانه

۵ برتری ویچر به اسکایریم

بررسی بازی Devil May Cry 5\