Hogwarts-legacy

بازی Hogwarts Legacy با تاخیر یک ساله رو به رو شد

دنیای هری پاتر سال‌هاست که یکی از محبوب‌ترین آثار فانتزی به حساب میاد و افراد زیادی کتاب‌ها، فیلم‌ها و بازی‌هایی که بر اساس این مجموعه منتشر شدن رو دوست دارن. و خب با وجود این محبوبیت در ژانر فانتزی طبیعیه که یک بازی بزرگ از این دنیا اقتباس بشه. خوشبختانه این اتفاق در حال انجامه و مدتی پیش اثری که قراره بزرگترین ساخته Avalanche Software باشه معرفی شد. این بازی که با اسم Hogwarts Legacy شناخته میشه بعد از انتشار اولین تریلر با استقبال زیاد طرفدارها مواجه شد و تبدیل شد به یکی از آثار مورد انتظار گیمرها که قرار بود در سال 2021 منتشر بشه اما حالا با انتشار خبری اعلام شد که این بازی یک سال دیرتر منتشر خواهد شد.

هاگوارتز لگسی برای کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن و کامیپوتر‌های شخصی در دست ساخت است و گفته میشه برای اینکه توسعه دهندگان بتونن به اندازه کافی برای بازی وقت بزارن تا سال 2022 اون رو عرضه نمیکنن که میتونه خبر خوبی باشه. با توجه به اتفاقاتی که برای بازی سایبرپانک 2077 افتاد حالا همه ما به این نتیجه رسیدیم که دیر عرضه شدن بازی بهتر از اینه که یک اثر بد که نشه تجربش کرد منتشر بشه. طبق اطلاعاتی که تا الان در مورد بازی هاگوارتز لگلسی منتشر شده میدونیم که بازی در سبگ RPG جهان باز جریان خواهد داشت و مارو در نقش یک دانش آموز در دنیای پر از جادو رها میکنه تا از نابودی اون جلوگیری کنیم.

طبق اطلاعاتی که تا اینجا از بازی داریم خیلی امیدواریم که واقعا حس حضور در هاگوارتز به ما منتقل بشه و این بازی به چیزی تبدیل بشه که همیشه طرفدارهای هری پاتر آرزوشو داشتن. از جمله ویژگی‌هایی که وعده داده شده در این بازی هستن میشه به شرکت کردن در کلاس‌های مختلف مثل مجون سازی یا حضور در مسابقات کوئیدیچ اشاره کرد. اما هنوز نمیشه راجب این بازی نظر داد و گفت به اثر خوبی تبدیل میشه پس بهتره تا زمان عرضه بازی صبر کنیم.


بخوانید :