next-gen-harry-potter-rowling-2021

بازی open world هری پاتر ۲۰۲۱ میاد، هم برای ایکس باکس و هم برای پی اس ۵

نسل بعدی بازی از Avalanche هم تو راهه، حتی اگر بعضی افراد استودیو از همکاری با خالق سری, جی کی رولینگ نگران باشند.

شایعه شده که یه بازی هری پاتر برای انتشار رسمی بعد از آگوست امسال برنامه ریزی شده، حتی توسعه دهنده‌های بازی هم سعی می‌کنند خودشون رو از خالق جنجالی این دارایی دور نگه دارند.

بلومبرگ گزارش داد كه این پروژه در حال بهره‌برداری از نرم افزار Avalanche است كه به دلیل كار در Disney Infinity پیش از رسیدن به دست WB شناخته شده است. این بازی برای عرضه در سال 2021 در سیستم عامل های مختلف از جمله پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X  برنامه ریزی شده است. می تونید به عنوان یک جادوگر بازی کنید و در محاصره  زمین‌های اپن ورلد هاگوارتز و سایر لوکیشن های نمادین از سری محبوب بازی کنید.

منابع موجود در استودیو همچنین گفته‌اند که برخی از توسعه دهنده ها در همکاری با  جی کی رولینگ راحت نیستند،‌ نظرات اخیرا ترنسفوبیک برداشت شده‌اند. این افراد توجه کافی برای گرفتن پاسخ سریع از بازیگر دانیل رادکلیف و یونیورسال پارکز را جلب کردند، اما طبق گزارش ها، مدیر استودیو آن‌ها رو به طور گسترده با اعضای تیم دم‌خور نکرده است. گفته می شود که خود رولینگ مستقیماً دخالتی در بازی نمی کند.

براساس این گزارش ، برادران وارنر قصد داشتند پروژه هری پاتر را در E3 در ماه ژوئن اعلام كنند، اما برنامه‌ها پس از لغو این رویداد مطبوعاتی به دلیل ویروس کرونا تغییر كرد.برنامه جدید این است که از بازی به تعویق افتاده بتمن   در رویداد DC FanDome در ماه اوت رونمایی کنند و رونمایی از هری پاتر را بذارن برای تاریخ بعدی. این در حالیه که اخیراً گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر این‌که استودیوی Batman: Arkham Rocksteady مشغول کار روی بازی Suicide Squad هست.


تاریخ انتشار تریلر و نسخه ریمستر بازی کرایسیس

استودیوی جهانی ژاپن: بازگشایی Super Nintendo World به تأخیر افتاد

FIFA 21 چه ویژگی های جدیدی در بازی های PlayStation 5 و Xbox Series X وجود خواهد داشت؟

از نسخه پی اس 5 بازی Spider-Man: Miles Morales در تعطیلات گذشته، پرده‌برداری شد

آخرین رکورد last of us 2 , رکورد فروش در انگلستان را شکست