Demon's Souls

Demon’s Souls پردانلودترین بازی PS5 سال 2020 در ژاپن

بازی دیمنز سولز بدون شک اثر بسیار جذابیه و عملکرد فوق العاده‌ای هم داره. اما با این حال میدونیم که بازی‌هایی مثل دارک سولز و دیمنز سولز طرفدارهای خاص خودشون رو دارن و هیچوقت تمام گیمرها به طرف اونها نمیرفتن که یکی از دلایلش میتونه سختی این سبک بازی‌ها باشه. اما از طرفی هم این بازی تنها انحصاری کنسول جدید سونی بوده که روی هیچ پلتفرمی غیر PS5 نمیشه اون رو تجربه کرد و انتظار میره کسانی که این کنسول رو دارن حتما سراغ این بازی هم برن، که تقریبا هم این اتفاق افتاده و Demon’s Souls پر دانلودترین بازی پلی‌استیشن 5 در سال در ژاپن شده.

Demon’s Souls روی کنسول نسل نهمی سونی واقعا عالی خودش رو نشون میده و گیمرهای یکه اینبازی رو دوست داشته باشن قطعا تا ساعت‌ها نمیتونن از پای کنسول بلند بشن. همونطور که گفتم با توجه به اینکه این بازی تنها انحصاری PS5 بود. انتظار استقبال زیاد از بازی وجود داشت اما از طرفی هم میدونید که Demon’s Souls در اصل یک ری‌میک هستش و قبلا این بازی برای  پلی استیشن 3 در سال 2009 منتشر شده که امسال توسط Bluepoint Games به بهترین شکل بازسازی شد. همین موضوع شاید باعث بشه کسانی که در دو نسل قبل بازی رو تجربه کردن دوباره طرفش نرن و از قدرت لانچ تایتل‌های کنسول هم کم شده با توجه به ریمیک بودن بازی اما خوشبختانه میبینیم که بازی تونسته خوبظاهر بشه و به موفقیت درست پیدا کنه. در تصویر زیر میتونید لیست کامل ژاپن و آمریکا پلی استیشن 5 رو ببینید.

 

همونطور که در لیست بالا میبنید بازی  Demon’s Souls در آمریکا هم عملکرد خوبی داشته و در رتبه پنجم قرار گرفته. همچنین بازی‌های محبوب دیگه از جمله اساسینز کرید: والهالا هم در این لیست به چشم میخوره که در آمریکا آمار بالاتری نسبت به ژاپن داشته. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales هم یکی دیگه از انحصاری‌های سونی هستش که عملرکرد بسیار خوبی داشت و مورد استقبال گیمرها قرار گرفت اما این بازی هم برای PS4 و هم برای PS5 منتشر شده و و در بین انحصاری‌های پلی استیشن 5 بازی Demon’s Souls تک هستش.


بخوانید:

بهترین بازی هایی که براساس فیلم ها ساخته شدن
شورش در شهر ۴ : ۵ نکته خوب بازی
دارک سولز :‌ ۵ مبارزه برتر با باس ها
۵ بازی برتر ساخته شده بر اساس کتاب ها
برترین بازی‌های ابرقهرمانی