Cyberpunk 2077

اعتراض شدید کاربران PS4 از بازی سایبرپانک 2077

قبل بعد از عرضه بازی سایبرپانک 2077 همه گیمرها هیجان زده بودن و منتظر بودن تا نمرات منتقدان راجب اون منتشر بشه و خب وقتی این اتفاق افتاد با توجه به متا 90 همه انتظار یک بازی سطح بالا رو داشتیم اما اگه نقد ها رو با دقت بیشتری میخوندیم میفهمیدیم که ایراداتی هم در بازی وجود داره که باعث انتقاد از باشی شده بود. مهم ترین نقدی که بازی وارد شد وجود باگ های بسیار زیاد بود و خب باگ چون در خیلی از بازی ها وجود داره زیاد جدی گرفته نشد. البته این نکته هم بسیار مهمه که منتقدان بازی رو روی PC تجربه کردن و خب این نسخه از سایبرپانک خیلی نسبت به کنسول های نسل هشتم بهتره.

بعد از عرضه Cyberpunk 2077 گیمرها و استریمرهای خیلی زیادی به سمت بازی رفتن و خب از اونجایی که بازی باگ‌های بسیار زیادی داشت این موضوع خیلی سریع توی اینترنت پخش شد و نظرات منفی زیادی به سمت بازی سرازیر شدن. ایرادات و باگ‌ها در این بازی به قدری زیاد بودن گیمر از انجامش پشیمون میشد. در مورد هر دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 این موضوع وجود داره اما روی PS4 علاوه بر باگ عملکرد خیلی ضعیفی هم دیده میشه از جمله کاهش رزولیشن بازی تا 720 و افت فریم در صحنه های شلوغ تا 15 فریم بر ثانیه که واقعا لذت انجام بازی رو از بین میبره. از اونجایی هم که سایبرپانک 2077 بازی بزرگیه و گیم پلی جذابی هم داره خیلی سخته که افت فریم شدید یا این حجم باگ رو تحمل کنی و بازی رو به پایان برسونی.

بعد از این اتفاقات سی‌دی پراجکت رد آپدیتی رو برای بازی منتشر کرد که باگ‌های بازی رو رفع کنه اما طبق گزارشات منتشر شده کاربران کنسول‌های سونی تصمیم گرفتن بازی رو پس بدن بجای اینکه از اپدیت استفاده کنن. با توجه به سیاست های فروشگاه پلی استیشن این کار ممکنه و گیمرها هم از این فرصت استفاده کردن تا پولشون رو پس بگیرن. یکی دیگه از ضربه‌هایی که این بازی بخاطر همین ایرادات خورد نمره بسیار پایین گیمرها به بازی بود. اکثر کاربران کنسول ها نمرات بین 1 تا 3 به این بازی دادن که نشون میده چقد نسبت به بازی معترض هستن. شاید دلیل اصلی عصبانیت گیمرها این نتیجه بعد از 8 سال صبر باشه.


بخوانید :

رفتن به نوار ابزار