cyberpunk-2077

دلیل تاخیر مجدد سایبرپانک 2077

چندین سال از اولین معرفی بازی Cyberpunk 2077 گذشته و هنوز شاهد انتشار این بازی نبودیم اما خوشبختانه اینو میدونیم که به انتشار بازی نزدیک هستیم.

اگر اخبار دنیای بازی رو دنبال کرده باشید حتما میدونید که چند روز پیش سازندگان بازی سایبرپانک رسماََ تایید کردن که مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و بازی گلد شده، این خبر برای تمام گیمرها بسیار خوشحال کننده بود چون این معنی رو داشت که دیگه شاهد تاخیری برای این اثر پر انتظار نخواهیم بود و به زودی میتونیم اون رو تجربه کنیم، اما هنوز چند روز از این خبر نگذشته بود که دوباره شاهد یک تاخیر  در عرضه بازی بودیم امان این عقب افتادن با دفعات قبلی یک فرق بزرگ داره چون حالا دیگه بازی نمیتونه در مراسم گیم آواردز امسال حضور پیدا کنه.

این بار بازی با 21 روز تاخیر مواجه شده و عرضه اون به 21 آذر موکول شده، اما این 21 روز تاخیر بعد از اتمام ساخت بازی چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

 

مدیر اجرایی سی‌دی پراجکت‌رد در کنفرانسی مربوط به تاخیر بازی سایبرپانک 2077 گفت که نسخه PC این بازی کاملا آماده عرضه هستش همچنین بر روی کنسول‌های نسل بعد یعنی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X هم بدون هیچ مشکلی اجرا میشه اما برای عرضه روی کنسول های فعلی نیاز هستش که بازی پولیش بشه تا بدون ایراد عرضه بشه. همچنین از cyberpunk 2077 به عنوان یک بازی برای نسل بعد نام برده شد که باید کاملا برای کنسول‌های اون زمان آماده باشه و خود این موضوع هم یکی دیگه از دلایل به تاخیر افتادن بازیه.

با اینکه این تاخیر ها تمام گیمرها رو عصبانی کرده و همه شروع کردن به اعتراض و ساختن میم‌هایی با این موضوع که تاریخ انتشار بازی سال 2077 هستش امام این اتفاق میتونه نتیجه خوبی داشته باشه و کاری کنه در آخر با یک بازی کامل و بدون ایراد رو به رو باشیم. اگه سی‌دی پراجکت‌رد بازی رو طبق قول قبلی خودش عرضه میکرد و با ایرادات و مشکلات زیادی رو به رو میبود برای همیشه به عنوان یک بازی بد از اون نامبرده میشد و حتی اگه با انتشار آپدیت هم ایراداتش رو رفع میکرد باز هم مورد قبول مردم قرار نمیگرفت این اتفاقیه که در گذشته زیاد شاهدش بودیم و بهتره که بازی کامل بشه و بدون ایراد به بازار گیم عرضه بشه.


بخوانید:

رفتن به نوار ابزار