Assassins Creed Valhalla

نمرات بازی اساسینز کرید والهالا منتشر شد

بازی Assassin’s Creed Valhalla که مدتی پیش به شکل عجیبی معرفی شد تونست تبدیل بشه به یکی از مورد انتظار ترین بازی‌های یوبیسافت. چون در این قسمت از مجموعه جذاب اساسینز کرید شاهد تم کاملا متفاوتی بودیم و اینطور که به نظر میرسید قراره ایرادات و مشکلات نسخه‌های قبلی رو در این مورد شاهد نباشیم. بازی اساسینز کرید والهالا در دوران وایکینگ‌ها جریان داره و قراره داستانی متفاوت از این جنگجویان و خدایانشان یعنی اودین و ثور رو روایت کنه. از زمان معرفی بازی تا الان گیم پلی و تریلرهای مختلفی از اون منتشر شده که اگه اونها رو دیده باشید حتما گرافیک بالای بازی نظر شما رو جذب کرده ولی از نظر فنی بازی ایراداتی داره کهقابل چشم پوشی نیستن. 

اما حالا بعد از پخش تریلر و گیم پلی و سیستم مورد نیاز بازی نوبت رسیده به اعلام نمرات از طرف منتقدان که خیلی‌ها منتظرش بودن. حالا که در آستانه عرضه بازی بر روی کنسول های این نسل قرار داریم نمرات بازی توسط وب‌سایت‌های نقد گیم منتشر شده و در ادامه میتونید اونها رو ببینید:

در اولین بررسی‌های منتشر شده بازی Assassin’s Creed Valhalla تونست میانگین 85 از 100 رو با 12 نقد دریافت کنه که نمره خوبی محسوب میشه.

IGN: 80
GameSpot: 80
Destructoid: 65
GameInformer: 93
PC Gamer: 92
DualShockers: 90

با توجه به این نمرات میشه گفت بازی قابل قبول هستش ولی مثل آثار قبلی یوبیسافت با اگ ها و و موارد این‌چنین روبه‌رو هستیم که برای روز عرضه طبیعی هستن و در آینده قطعا رفع میشن.


بخوانید :

رفتن به نوار ابزار