Mass-Effect-3

5 بازی Xbox 360 که هنوز خوب به نظر میرسن

گرافیک خوب قطعا دلیل بر خوب بودن بازی نیست. درسته که با نزدیک بودن به معرفی کنسول های نسل بعدی شاهد معرفی بازی هایی با گرافیک فوق العاده هستیم اما همچنان بازی هایی هستن توی کنسول های نسل قبل که میتونن تجربه خیلی لذت بخشی رو به گیمر بدن. توی این مقاله نگاهی میکنیم به 5 بازی که همچنان میشه از تجربه اونها روی Xbox 360 لذت برد. اگه از کسایی هستید که Xbox 360 داشتید حتما خاطره خیلی خوبی از این بازی ها دارید و هنوز هم میتونید اونها رو بازی کنید.

5. بازی Mass Effect 3

این بازی که تو سال 2012 منتشر شد از بازی های خوب زمان خودش بود و همچنان هم میشه اون رو تجربه کرد و گرافیک بازی گیمر رو اذیت نمیکنه از جذابیت های طراحی این بازی میشه به مدل های فوق العاده کاکتر ها اشاره کرد همچنین محیط های بازی هم به شکلی هنری طراحی شدن که باعث میشه بازیکن حس کنه توی یک دنیای کاملا بزرگ قرار گرفته این بازی همچنان میتونه با بعضی از بازی های مدرن رقابت کنه.

4. Splinter Cell: Blacklist

بازی Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist توی سال 2013 منتشر شد و تصویر خیره کننده ای از خودش رو توی ذهن همه گیمر ها بجا گزاشت توی این بازی هم دیزاین کارکتر ها خیلی خوب انجام شده اما نکته مهم تر نورپردازی بازی بود که خیلی هم معروفه. به طور کلی گرافیک بازی هنوز هم گیمر هارو راضی میکنه و علاوه بر نکات گفته شده انیمیشن های بازی به شکل خیلی خوبی ساخته شده بودن.به لطف پیشرفت تکنولوژی و Xbox One X میتونید این بازی رو با حالت 4K  تجربه کنید.

3. The Final Fantasy XIII

از زمان اولین Final Fantasy VII سینماتیک های هنری و گرافیک این سری تبدیل شد به یک استاندارد طلایی برای بازی های RGB  ژاپنی و به طور طبیعی انتظارات از بازی Final Fantasy XIII که سال 2010 قرار بود منتشر بشه خیلی بالا بود که متاسفانه این بازی نتونست کاملا انتظارات طرفدار هارو برآورده کنه اما با این حال گرافیک و طراحی بازی خیلی خوب بود و همچنان هم جزو بازی های خوب از این نظر به حساب میاد.

2. Halo 4

بازی هیلو 4 هم توی سال 2012 منتشر شد و از لحاظ بصری خیلی سریع به یکی از معیارهای Xbox 360 تبدیل شد. توی این بازی همه چیز خیلی عالی ساخته شده بودن از سلاح ها و وسایل نقلیه گرفته تا محیط ها. بهترین مثال برای گرافیک بازی جزئیات توی طراحی محیط های بازیه و همچنین اثرات انفجار ها و شلیک ها که نشون میده چقد روی گرافیک بازی کار شده و قطعا همچنان از بازی های دوست داشتنیه.

1 بازی The Witcher II

وقتی بازی Witcher II: The Assassins Of Kings تو سال 2011 برای پی سی منتشر شد همه انتظار داشتن بازی با همون جزئیات برای Xbox 360 هم منتشر بشه و از نظر گرافیک کم و کاستی نداشته باشه که همین اتفاق هم افتاد توی نسخه Xbox 360 ویچر 2 هم مدل شخصیت ها عالی به نظر میرسه هم جلوه های محیط بازی. ویچر به نظر بهترین بازیه توی این لیست از نظر گرافیکی به حساب میاد که هنوزم تجربه اون لذت بخشه و هروقت گیمری خواست با گرالت ماجراجویی کنه میتونه اون رو بازی کنه بدون نگرانی راجب گرافیک بازی.


بخوانید:

بهترین بازی هایی که براساس فیلم ها ساخته شدن
شورش در شهر ۴ : ۵ نکته خوب بازی
دارک سولز :‌ ۵ مبارزه برتر با باس ها
۵ بازی برتر ساخته شده بر اساس کتاب ها