sekiro-shadows-die-twice

رتبه بندی 10 باس سخت بازی سکیرو

بازیsekiro از باس فایت های چالش برانگیز پر شده است در اینجا به رده بندی این افراد شرور از آسان به سخت نگاه میندازیم. در حالی که ما منتظر هر گونه اطلاعات و جزییات مربوط به Elden ring هستیم بیایید در مورد خاص ترین و آخرین بازی From Software حال حاضر یعنی sekiro shadows die twice صحبت کنیم. در اکثر بازی های From Software باس فایت در یک محیط بسته خودش را قرار میده در اینجا شما باید سعی کنید HP اون را خالی کنید قبل از اینکه اون مال شما را خالی کند. در sekiro به لطف سیستم posture سیستم رفت و برگشت کمی متفاوت‌تر است. واقعا یک سیستم خاصی هستش حتی دیگر بازی ها ( حتی خوب های آن ها) نتوانستند مثل این سیستم را پیاده سازی کنند. بنابراین با این اطلاعات وقتش است که بریم ۱۰ باس فایت برتر بازی را از آسان به قوی رده بندی کنیم

10. O-Rin Of The Water

rin-o در واقع یک مینی باس در نظر گرفته میشود اما وی با همه مینی باس ها در بازی فرق میکند و در بازی مانع افراد زیادی شده است و ما احساس کردیم در موردش صحبت کنیم . سر و صدای دائمی اون هنگام حمله برای افراد زیادی مشکل ایجاد کرده است که مردم را مجبور کرده خشن و تهاجمی بازی کنند. زمان بندی اون را یاد بگیرید و از او تقلید کنید تا بتوhنید اون را شکست دهید و گرگ کارش با اون به سرعت به اتمام میرسد شاید در نگاه اول باور نکردنی بنظر برسه اما اگر بتونید زمان های حمله ی اون را به خاطر بسپارید شکست دادن اون میتواند بسیار آسان باشد

9. Genichiro Ashina

جنیچیرو رییس جوان قبیله ی آشینا نقش دشمن اصلی sekiro را دارد .ممکن است این شخص شیطانی بنظر برسد اما هدف اصلی او این است که امپراطوری آشینا را با اسفتفاده از حون اژدهای الهی برای کمی بیشتر سرپا نگه دارد.این تعادل است که sekiro را هم سخت و هم راضی کننده میکند. جنچیرواز روش های متنوعی برای حمله استفاده میکرد همچنین حملات زمان دار و حتی سلاح هایی که بازیکن ها رو در اولین تلاش های آنها به طرز خوبی ناکام میگذارد گفته میشود این یک دیوار بزرگ برای هر کس که با انحراف زمانی مبارزه میکند خواهد بود. پس برای تلاش های متعدد آماده باشید

8. Corrupted Monk

راهب فاسد واقعی نسخه ای غیرجسمانی از آن راهب خیالی است که در روستای mibu که از ورودی قصر سرچشمه محافظت میکند چون راهب فاسد واقعی از پل درون سرچشمه نگهبانی میکند و شما با هر دو نسخه ی وی مبارزه خواهید کرد گفته میشود که راهب فاسد واقعی بسیار سخت تر از نسخه ی روح مانند خود است و دارای ضرباتی مهلک است و هر کدام از آنها وجهه ی به خصوص خود دارند .حمله ی زمان دار اذیت کننده ترین بخش این مبارزه است و بازیکن را به سمت یک مرگ زود هنگام می کشاند راهب فاسد توانایی انجام همه نوع تاکتیک نظیر مشتی از خاکستر را دارد پس سعی کنید آنها را در طی این نبرد طولانی خنثی کنید.

7. Isshin Ashina, پایان ایشین

ایشین از یک طرف کمی بیشتر از اما درگیر مبارزات بود چون از لحاظ تکنیکی اما فاز اول است و ایشین فاز دو و سه است اما اینکه در مبارزه با اما توصیه میکنیم حمللات هجومی داشته باشید ولی در مقابله با ایشین بیشتر مبارزات دفاعی داشته باشید.درست است که وی لاغر است اما حملات گسترده ی وی و آسیب هایی که میزند چیز دیگه ای به ما می گوید. روی دفاع تمرکز کنید اگر میخواهید این مبارزه ی شگفت انگیز را به پایان برسانید.

6. Shinobi Owl

Shinobi owl جایی است که اکثر بازیکن ها تسلیم میشوند .owl یک فرد گنده هیکل و shinobi مشهور و یک برنامه ریز بزرگ است و نرم افزار بازی به طرز شگفت انگیزی این boss و صفاتش مخصوصا قدرت برنامه ریزی او را تحت پوشش قرار داده در برابر حریف هایش از سم و تله استفاده میکند او shinobi است و از همه چیز برای تضمین پیروزی خود استفاده میکنند .owl طراحی شده که بی انصاف بنظر بیاد و ما یجورایی از آن خوشمان آمد و برای همین است رده او این شماره است.

5. The Guardian Ape

بوزینه نگهبان چه طراحی زیبایی دارد از لحاظ ترم افزاری نیز تلاش شده که کاراکتر اصلی چندین مبارزه با این هیولای وحشی در هر بازی داشته باشد . معمولا ما میمونی که مدفوع خودش را پرت میکند بالاتر یک پادشاه رده بندی کنیم اما او خاص است او در مبارزه دیوانه است و از نبرد خسته نمیشوید حتی اگر از او بیش از 30 بار ببازید همه چیز در بازی برای نبرد با یک میمون گنده بک مناسب است.

4. The Headless Ape

وقتی سازندگان فهمیدن چیزی خاص مثل بوزینه نگهبان طراحی کردند آن را فورا برگرداندند آن را برای بار دوم استفاده کردند و آن را خراب کردند ولی اینبار دوتا از آنها وجود داشت که برای سخت تر کردن نبرد بود و خوب است حداقل شیوه مبارزه را تغییر دادند اما گذاشتن دو بوزینه نگهبان در یک اتاق کوچک که یکی از آنها در فاز اول و یکی در فاز  دوم به سراغ شما بیاید کمی بد بود مخصوصا وقتی که اتاقی که در آن مبارزه میکنید با هر دوی آنها بسیار کوچک است این نوع بازی برای این نوع مبارزه ها که با دشمنان خود در یک آن واحد رو به رو بشوید طراحی نشده اند این عجیب است که From Software این را تکرار میکند.

3. Isshin Ashina و Genichiro , بازگشت پایان

اکنون ما یک نبرد دو در برابر یک داریم مشابه نبرد با اما و ایشین در نبردهای گذشته که به اندازه کافی عجیب است وقتی شما در شیار بیفتید به راحتی میتونید جنچیرو را بدون هیچ مشکلی شکست دهید(که یکم عجیب بنظر میرسد) اما وقتی به ایشین میرسید سریع می میرید خیلی از مردم این مبارزه را یکی از سخت ترین مبارزات بازی میدانند اما به احتمال زیاد مبارزه ی محبوب ما از این سری بازی خواهد بود.

2. shinobi owl در حالت prime خود در hirata estate

یک owl در shina estate وجود دارد که مشخصا پیرتر از نسخه‌ی prime خود است همچنین اینکه یک owl در hirata estate است که جوانتر و دو برابر خطرناک تر است این ورژن از او سریعتر و خشن تر که به اندازه کافی ترسناک است بعضی افراد این نبرد را سخت ترین نبرد بازی و بعضی این را سخت ترین boss می دانند اما شخصا فکر میکنم چندین boss هستند در این 5 بازی که می توانند این را شکست بدهند.

1. شیطان harted

شیطان hated قرار بود بهترین قیافه در باس‌های بازی را داشته باشد اما همچنین غمگین ترین قیافه بازی را دارد چون شیطان harted که میشناسیم همان مجسمه سازی است که زندگی گرگ را نجات داد و بازوی shinobi خودش را ساخت. مجسمه ساز در نهایت در shura افتاد که او را به یک شیطان هیولایی تبدیل کرد.مبارزه با او چالش بر انگیز است و یه یاد ماندنی است و بازیکن ها را مجبور میکند که از تمامی آیتم های موجود در بازی استفاده کنند.


بخوانید :