Dead-by-Daylight-Main

ترسناک‌ترین بازی‌های کو-آپ

تعداد علاقه‌مندان به فیلم‌ها و بازی‌های ترسناک کم نیست و خیلی‌ها دوست دارن یک تجربه دلهره‌آور داشته باشن، خب خوشبختانه آثار زیادی در این زمینه وجود داره اما ما با همه اونها کار نداریم و قراره سراغ بازی‌هایی بریم که قابلیت کو-آپ دارن یعنی شما میتونید با دوستانتون بشینید و یک بازی در ژانر ترسناک رو تجربه کنید که لذت بازی رو چند برابر میکنه. مخصوصا الان که نمیتونیم رفت و آمدهای زیادی با دوستامون داشته باشیم فرصت خوبیه که یه شانس به بازی‌های چندنفره ترسناک بدیم. پس اگه دوست دارید کمی ترس رو با خانواده یا دوستاتون در یک بازی امتحان کنید با این مقاله همراه باشید.

Phasmophobia

اسم این بازی به معنی “ترس از ارواح” هستش و میشه گفت بهترین بازی بازی تجربه گروهی هستش. در این بازی شما و دوستانتون در نقش یک تیم چهار نفره که محققان ماورالطبیعه هستن قرار میگیرد و باید کارهای مشخص شده رو انجام بدید تا پول دریافت کنید. جمع کردن پول در بازی اهمیت داره چون میتونید باهاش تجهیزات و لوازم مورد نیازتون رو بخرید. در بازی Phasmophobia انواع مختلفی از موجودات ترسناک وجود دارن که هرکدوم طراحی‌های وحشتناک خودشون رو دارن و شما باید با کمترین سلاح‌های دفاعی از پسشون بر بیاید. از ویژگی‌های خوب این بازی میشه به قابلیت کراس پلتفرم اشاره کرد که به راحتی بازی کردن با بقیه گیمرها خیلی کمک میکنه.

Dead By Daylight

Dead by Daylight یکی از بازی‌های محبوب برای تماشا کردن در توییچه اما اگه اون رو خودتون تجربه کنید خیلی بهتره. این بازی یک تجربه منحصر به فرد رو در اختیار شما میزاره و میتونید تا حد اکثر 5 نفر با هم بازی کنید. در این گروه 5 نفره 4 نفر نقش بازمانده رو دارن و یک نفر قاتل. در کنار چند نفره بودن و ترسناک بودن بازی گیم پلی شدید رقابتی هم کمک خیلی زیادی به بیشتر شدن جذابیت بازی کرده. بازی به این صورت انجام میشه که 4 بازمانده باید از دست قاتل وحشی و روانی فرار کنن تا به قتل نرسن، دوربین بازی برای بازمانده‌ها سوم شخص هستش تا بهتر به محیط اطراف تسلط داشته باشن و بتونن فرار کنن اما این نمیتونه باعث بشه قاتل مخفیانه و ناگهانی به شما حمله نکنه…

Sign Of Silence

Sign of Silence قطعا از نظر ترسناک بودن حرف‌های زیادی برای گفتن داره و میتونه به خوبی کسایی که عاشق بازی‌های خیلی ترسناکن رو جذب کنه. در Sign of Silence هم شما یه گروه چهار نفره هستید که از یک حادثه با ماشین جون سالم به در بردید ولی تلاش شما برای زنده موندن تازه شروع شده. این اتفاق برای شما در نزدیکی یک جنگل و شهری کوچک رخ داده که شما مجبور هستید از اون عبور کنید و خب طبیعیه که در این جنگ تاریخ و وحشتناک با موجودات ترسناک زیادی رو به رو بشید. شما و گروهتون باید سعی کنید در سکوت کامل بدون اینکه موجودات درون جنگل بخوان شمارو بکشن حرکت کنید. صداهای‌ ترسناک و گیم پلی عمیق بازی از ویژگی های خوب Sign of Silence هستشن که البته به ترسناک‌تر شدن بازی هم خیلی کمک کردن پس اگه قلبتون ضعیفه اصلا سمت این بازی نرید.

Last Year: The Nightmare

Last Year: The Nightmare یکی دیگه از بازی‌های ترسناکه که برای انجام گروهی ساخته شده. در این بازی 6 پلیر وجود داره که 5 نفر نوجوان و 1 نفر نقش شیطان رو ایفا میکنه. بازی با الهام از داستان‌های ترسناک کلاسیک ساخته شده و به شما این اجازه رو میده تا با تجهیزاتی که ساختید از خودتون دفاع کنید. هدف اصلی شیطان در این بازی اینکه از فرار دانش آموزان جلوگیری کنه و این کار رو به وحشتناک‌ترین شیوه‌های ممکن انجام میده. نکته جالب بازی اینه که برای رسیدن شیطان به هدفش ویژگی‌های خاص مپ بازی هم در اختیارش قرار میگیرن تا کار شما بسیار سخت‌تر بشه.

BIGFOOT

در بازی BIGFOOT شما در جستوجوی این موجود مرموز هستید که به همراه 3 نفر دیگه در یک جنگل بزرگ قرار میگیرید. در ماجرای شکار این موجود ناشناخته شما باید مکان‌ای مختلفی رو بگردید تا خونه اون رو پیدا کنید اما اینکه کی شکار میشه رو نمیتونید پیشبینی کنید، شما یا اون موجود؟ در این بازی شما اسلحه و تجهیزات تقریبا کاملی دارید اما برای کشتن یک جانور خطرناک فقط اینها کافی نیست. بازی  این توانایی رو داره که شمارو در خودش غرق کنه و برای مدت زیادی شما و دوستانتون رو سرگرم کنه. اگه به برعهده گرفتن نقش یک شکارچی علاقه دارید پیشنهاد میکنم اصلا این بازی رو از دست ندید.

بخوانید: