PS5-Games

5 بازی که ممکنه دنیای گیم سال 2021 رو تعریف کنن

برای سال 2021 تا به اینجا چندین بازی معرفی شدن که بعضی از اونها خیلی گیمرها رو هایپ کردن و انتظارات زیادی از اونها میره برای همین احتمال میدیم در سال آینده این بازی‌های بتونن به یادماندنی بشن و به خوبی عمل کنن. 2021 سال مهمیه چون اولین سال فعالیت کنسول‌های نسل جدیده و بازی‌هایی که منتشر بشن هم قطعا باید نسل بعدی باشن و تفاوت‌های اون‌ها رو با نسل هشتم احساس کنیم. در مقاله قبلی به سراغ بازی‌هایی رفتیم که دنیای گیم سال 2020 رو تعریف کردن، برای خوندن این مقاله میتونید اینجا کلیک کنید و در این مطلب هم به سراغ بازی‌هایی میریم که حدس میزنیم این کار رو برای سال 2021 انجام بدن. با وی گیمر همراه باشید.

5. Halo Infinite

در حالی که مایکروسافت در ساخت کنسول نسل بعدی اش سنگ تمام گذاشت و انتظارات را برآورده کرد ، اما در معرفی بازی های ابتدایی این نسل کوتاهی کرد ، بازیکن ها منتظر بودند تا بازی Halo Infinite به عنوان بازی آغاز کننده نسل بعدی معرفی شود اما این اتفاق نیوفتاد.  پس از سال ها انتظار و هیاهو، طرفداران دموی گیم پلی این بازی را دیدند ، دمویی که اگر سال قبل منتشر میشد میتوانست واکنش های مثبتی به همراه داشته باشد ، اما به عنوان بازی برای نسل بعد واقعا طرفدار ها را راضی نکرد و همین موضوع باعث شد تا انتشارش به سال ۲۰۲۱ موکول شود و امیدواریم این به معنی بهبود این عنوان باشد.

4. Final Fantasy XVI

رویداد رسانه ای سونی برای PS5 بهتر از رویداد مایکروسافت برای Xbox بود ، آن ها بازی های زیادی را معرفی کرده که بعضی از آن ها واقعا غافلگیر کننده بودند ، از مهم ترین این عنوان ها میتوان به Final Fantasy XVI اشاره کرد ، با این که بازی قبلی این سری در توسعه اش دچار مشکلاتی شد ، بنظر نمیرسد این مسائل در مورد این بازی تکرار شوند ، هرچند برای فهمیدنش باید تا سال ۲۰۲۱ صبر کرد. به نظر میرسد این بازی قرار است فاینال فنتزی باشد که نسل بعدی را به همه معرفی میکند و میتوان امیدوار بود که مانند عناوین پیشین موفق باشد.

3. Psychonauts 2

بازی Psychonauts در پلتفرم های 3D شهرت زیادی داشت و به دلیل دنیای سورئال ، کاراکتر های به یادماندنی و طراحی زیبایش این شهرت را بدست آورد ، این بازی میتوانست با انتشار دنباله هایش به محبوبیت عنوانی مانند ماریو برسد ، اما توسعه دهنده آن ، شرکت Double Fine ، سرمایه لازم را نداشت. با کمک های مردمی ، دنباله این بازی معرفی شده و طرفداران قدیمی را تحت تأثیر قرار داده است ، هرچند برای تجربه آن باید تا سال ۲۰۲۱ صبر کرد.

2. Deathloop

این بازی قرار است توسط استودیوی Arkane و شرکت Bethesda که به تولید بازی های Dishonored مشهور اند منتشر شود ، سبک هنری این استودیو ، گیم پلی دقیق و طراحی های موفقش باعث میشوند طرفداران منتظر عنوانی هیجان انگیز باشند. در این بازی قرار است بازیکن ها نقش قاتلی را که در چرخه زمان گرفتار شده است ایفا کنند و برای رهایی از این وضعیت باید قبل از نیمه شب چند نفر را بکشند ، در این بازی قسمت چند نفره نیز وجود دارد که بازیکن ها میتوانند در آن رقابت کنند.

1 Resident Evil 8: Village

وقتی Resident Evil 7 این فرانچایز را به موفقیت سابقش برگرداند به دستاورد های زیادی رسید ، از آن به بعد ، شرکت Capcom با انتشار بازسازی عناوین قدیمی اش هوادار ها را سرگرم کرد ، اما رویداد PS5 از عنوان تازه این فرانچایز رونمایی کرد. در این بازی ، کاراکتر بازی قبلی ، Ethan Winters با Chris Redfield در دهکده ای ترسناک روبرو میشود ، این بازی نشان میدهد که موفقیت های Resident Evil 7 اتفاقی بوده اند یا نه.

سیاوش نثری


بخوانید :