best-ps4-games-2020-18

5 بازی که سال 2020 رو تعریف کردن

در هر سال ما شاهد انتشار بازی‌های بسیار زیادی از سوی شرکت‌‍های مختلف هستیم که خیلی از اونها بازی‌های بزرگ و پر هزینه ای هستن و بعضی‌ها هم بازی‌های کوچکی، اما کم خرج بودن بازی باعث نمیشه که یک اثر به محبوبیت نرسه و معروف نشه همونطور که بزرگ و پر هزینه بودن باعث موفقیت یک بازی نمیشه. در سال 2020 هم ما شاهر آثار بسیار زیادی بودیم، انحصاری و غیر انحصاری، که بعضی از اونها تونستن کار خودشون رو انجام بدن و به موفقیت برسن و از طرفی هم تعدادی بای وجود داشتن که خیلی برای گیمرها قابل قبول نبودن. اما جدا از این موضوع ما در هر سال با تعدادی بازی مواجه هستیم که به شدت پر سروصدا هستن و هرجایی که بریم حرف از اونهاست و به نوعی میشه گفت با اومدن اسم سال ساد اونها میوفتیم، در این مطلب هم قراره بریم سراغ همین بازی‌ها که دنیای گیم 2020 رو برای ما تعریف کردن کردن و قطعا اگه قرار باشه چنتا موردی که در این سال عرضه شدن رو اسم ببریم حتما اول اونها به ذهن ما میرسن.

5. The Last Of Us Part II

The Last Of Us Part II

شاید این بازی برای همه دوست داشتنی نبود ، اما تأثیر گذار بودنش را نمیشود نادیده گرفت ، با توجه به جاه طلبی آن، توانست عنوانی موفق باشد ، این بازی واکنش های بسیاری متفاوتی داشت و از این نظر نیز بی سابقه بود. بعضی از بازی لذت بردند و بعضی نیز از تغییراتش متنفر شدند ، اما فروش موفق و دستاورد های فنی، همه نشان از موفقیت این بازی دارند. و نکته ای که از همه مهم‌‌تره اینکه این بازی تونست در مراسم گرم اورزد جوایز متعددی بدست بیاره و عنوان بهترین بازی سال رو هم کسب کنه. 

4. Doom Eternal/Animal Crossing

این دو بازی هر کدام تأثیری مهم در دنیای بازی های ویدئویی داشتند ، با این که عده ای موافق تغییرات در عنوان Doom Eternal نبودند ، اما نمیتوان این موضوع را نادیده گرفت که این بازی انقلابی در فرانچایز دووم بود ، Animal Crossing : New Horizons نیز با اجازه دادن به مردم که بتوانند حیوانات بانمک را اطراف مبلمانشان ببینند توانست از پس انتظارات بر آید. با این همه موثر ترین مورد درباره این دو بازی این بود که هردو در یک روز منتشر شدند ، دو بازی کاملا متفاوت که هر کدام طرفدارانشان را سر شوق آوردند.

3. Ghost Of Tsushima

Ghost of Tsushima


این عنوان IP تازه ای برای پلی استیشن بود که سر و صدای زیادی به پا کرد و موفقیت های زیادی بدست آورد ، این بازی در ژاپن روایت شده و طراحی های هنری زیبایی دارد که یاد آور فیلم های ژاپنی اند ، عنوانی درباره سامورایی ها که نمونه ای بارز از بازی موفق است. این بازی دنیایی برای اکتشاف و مبارزاتی سرگرم کننده داشت ، تجربه ای تازه برای توسعه دهندگان بازی های Infamous که همه مشتاقانه منتظر ادامه هایش هستند.

2. Cyberpunk 2077

cyberpunk-2077

از نظر مثبت ، میتوان به میراث استودیوی تولید کننده آن و میزان باورنکردنی محتوا و جزئیات گیم پلی که در تریلر های رویداد های این بازی به نمایش درآمد اشاره کرد که هیاهوی زیادی را برایش به ارمغان آورد ، از نظر منفی نیز باید به نقد های منفی که بعضی مطبوعات به روند توسعه اش داشتند اشاره کرد. این بازی برای بدقولی های توسعه دهندگان بر سر انتشارش مشهور است ، بار ها درست در زمان انتشار ، این اتفاق به تاریخ دیگری موکول شد و با این همه با انتشارش بسیاری را نا امید کرد، شاید سایبرپانک ۲۰۷۷ با آبدیت های آینده اش بیشتر از سال ۲۰۲۰ بتواند در سال ۲۰۲۱ موفق باشد.

1. Among Us

Among Us

این بازی در واقع در سال ۲۰۱۸ منتشر شد ، اما اتفاقات مهمی که برایش افتاد همه در سال ۲۰۲۰ بودند ، در دورانی که همه احساس تنهایی و انزوا میکردند ، Among Us با جمع کردن مردم در کنار هم به موفقیت رسید. با تم فضایی و روایتی مافیایی ، Among Us بازیکن های زیادی دارد که به عنوان Crewmates شناخته میشوند ، هدف در این بازی پاک کردن بقیه بازیکن هاست و این رقابت هیجان انگیز ، Among Us را به عنوانی مهم در سال ۲۰۲۰ تبدیل میکند.


بخوانید :

رفتن به نوار ابزار