Forza-Horizon-4-Best-Drift-Cars-Featured

بهترین ماشین‌های 4 Forza horizon برای دریفت کشیدن

دریفت کشیدن میتواند کاری بسیار مهارت آمیز در Forza horizon باشد اما این ماشین های عالی کار شما را کمی آسان تر حواهند کرد . ماموریت و فعالیت های بیشماری هنگام گشت و گذار در مناطق سرسبز انگلستان در فورزا هورایزن 4 وجود دارد از darg race گرفته و مسابقات آنلاین, در هنگامی که طرفداران در حال لذت بردن از ویزگی های متنوع بازی و event ها هستند اما حرفه ای شدن در دریفت رفتن زیاد اولویت آنها نیست و با توجه به اینکه انجام آن ظرافت خاصی نیاز دارد و گاهی اوقات سبب میشود که کنترل را از دست بدیم میشه گفت که دریفت رفتن همیشه هم آسان نیست. ماشین‌هایی وجود دارند که ویژگی ها و آمار و همچنین هندلینگ و گشتاور و شتاب گیری آنها می‌تواند در عبور از پیچ ها و لیز خوردن ماشین بی‌نظیر و ایده‌آل عمل کند حال این که هدف به دست آوردن drift zone باشد یا نه این ماشین ها برترین گزینه ها هستند.

10. Mazda MX-5 Miata (1994)

این ماشین از خودروهای پر زرق و برق نیست و تولید سال ۱۹۹۴ ژاپن است اما گزینه خوبی برای دریفت رفتن است. سرعت آن زیاد نیست اما برای دیریفت رفتن سرعت زیادی نیازی نیست. درحقیقت خودروهای کنتر مانند این ماشین می‌تواند دریفت های تمیزتر و قابل کنترل تری را بهره مند شود. وزن سبک و هندلینگ مناسب خودرو امکان دریفت را فراهم می کند که به راحتی می توان آن را کنترل کرد این یک ماشین ابتدایی و مبتدی برای افرادی است که میخواهند دریفت انجام بدهند
بالاخره بعضی اوقات هم ماشین های آهسته و آروم برنده مسابقه می شوند.

9. Vauxhall Lotus Carlton

این سدان نصب سریع اسپرت دربست دریفت گسترده قطعاً عالی عمل می‌کنم همانطور که انتظار می‌رفت لوتوس کارلتون از زمان آغاز فعالیت خود در ۱۹۹۰ سریع ترین خودروی سدان در جهان بوده است. آمار لانچ و سرعت آن به ترتیب ۷.۶ و ۷.۲ این را تضمین می‌کند که به راحتی و با سرعت بازیکنان بتوانند skill point کسب کنند. در عین حال فرمان و سیستم تعلیق آن باعث می شود که ثبات زیادی داشته باشید در حالی که پیچ های تند را رد می‌کنید.

8. Toyota Supra RZ

این خودروی اسپرت RWD مرز بین لاکچری بودن و کارایی است . این خودرو دارای قدرت اسب بخار کافی است و به راحتی می توان آن را در داخل جاده و خارج جاده (افرود) راند و کنترل کرد. موتور قدرتمند و در عین حال کارآمد آن امکان سواری سریع و راحت را فراهم می کند. سرعت بالای آن و آمار لانچ آن ، رانندگان را قادر می سازد تا خیلی سریع در آن مناطق Drift دریفت انجام دهند

7. Nissan Fairlady Z 432

این ماشین احساس متفاوتی به ما می‌دهد زیرا تولید کننده ژاپنی آن یعنی نیسان قصد داشت این خودرو را به بازار آمریکا بفروشد این اتومبیل اسپرت کمیاب و سبک لاستیک نمی سوزاند اما برای علاقه مندان به دریفت معجزه می کند. آمار آن واقعاً عالی است و باعث می‌شود رانندگی نرم و قابل کنترلی داشته باشد. بازیکنان همچنین باید توجه داشته باشند که مدل های جدیدتر (350Z / 370Z) در زمینه دریفت بسیار عالی هستند.

6. Mercedes-Benz C63 AMG

این ماشین اسپرت ۲۰۱۰ از آنان هندلینگ و موتور V8 قدرتمند خود می درخشد و زمینه را برای دریفتی سریع تعالی فراهم می‌کند آمار آن در سطح جهانی بالاتر از حد متوسط است. لانچر ۸.۸ و ترمز ۷.۸ این خودرو اجازه می‌دهد تا راننده بتواند به راحتی ماشین را متوقف و به حرکت در بیاورد. این ویژگی برای دریفت در جاده های پر پیچ و خم ایده آل است.

5. BMW M6 Coupe (Forza Edition)

مدل پیش فرض این خودرو در نوع خود قابل تحسین است ، اما نسخه Forza واقعاً خوب است. این ماشین لوکس را فقط می توانید به عنوان پاداش Wheelspin یا Super Wheelspin بدست آورید. شتاب و هندلینگ پیشرفته آن باعث می شود که این ماشین گزینه ای عالی برای drift zone است. علاوه بر این ، Forza Edition مهارت Drift Skills را فراهم می کند که می تواند برای امتیازات بیشتر نیز مورد بهره برداری قرار گیرد.

4. Dodge Challenger SRT Hellcat

این خودروی قدرتمند ساخت ۲۰۱۵ که قیمت قابل قبول ۷۵,۰۰۰cr دارد آمار سرعت آن ۸.۱ و لانچ آن ۷.۵ به رانندگان این امکان رو میدهد که دریفتی سریع و گسترده داشته باشد. ساختار منحصر به فرد آن باعث می‌شود که گشتاور بیشتری داشته باشد که باعث‌میشود از دریفت بهتری بهره مند شویم. به آن بخار قدرتمند و لاستیک های ضخیم آن را اضافه کنید رانندگان با این ماشین به راحتی می تواند دریفت‌های عالی داشته باشند.

3. Shelby Monaco King Cobra

ماشین های مسابقه ای وقتی صحبت از دریفت رفتن میشود بهترین انتخاب هستند بخصوص ماشین کلاسیک مانند این ماشین. ماهیت سبک این ماشین ساخت آمریکا آن را برای عبور از جاده های پر پیچ و خم مختلف در سراسر انگلستان بهینه می کند. قدرت لانچ و هندلینگ آن باعث میشه کنترل آن گزینه خوبی برای دریفت رفتن در گوشه و کنار باشد

2. Hoonigan Hoonicorn

فورد ماستنگ مدل Hoonicorn هنگامی که صحبت از مسابقات آنلاین می شود مورد علاقه هواداران و طرفداران است که البته دلیل خوبی برای این موضوع وجود دارد. این ماشین تقریباً از عهده همه‌چیز بر می آید که این شامل یک دریفتی وسیع است. این ماشین حتی به عنوان ماشین دریفت نام گذاری شده است که ویژگی آن را کاملاً مشخص می‌کند. موتور قدرتمند و چهار چرخ متحرک بودن این ماشین این زمینه را برای دریفت پایدار مخصوصاً در خارج از جاده (آفرود) فراهم می کند گشتاور آن این اجازه را میده که دریفتی جذاب و قابل کنترل داشته باشیم

1. Formula Drift #43 Dodge Viper SRT10

منطقی است که یک خودرو دارای برچسب drift دریفتی لذت بخش و ایده آل داشته باشد. دوج وایپر(افعی) شما را ناامید نمیکند و این ماشین ما را با با موتور V10 توربوشارژ دوگانه و لانچ و هندلینگ عالی خود تحت تاثیر قرار می دهد. این ویژگی ها همراه با برخی ترمز های عالی باعث میشود که در drift zone آتش بپا کند. بازیکنان از رانندگی با این افعی ( لقب ماشین) در کنار جاده های پر پیچ و خم و زمین های ناهموار لذت خواهند برد.


بخوانید:

بهترین بازی هایی که براساس فیلم ها ساخته شدن
شورش در شهر ۴ : ۵ نکته خوب بازی
دارک سولز :‌ ۵ مبارزه برتر با باس ها
۵ بازی برتر ساخته شده بر اساس کتاب ها
برترین بازی‌های ابرقهرمانی