Dark-Souls

5 باس فایت برتر دارک سولز

دارک سولز نقاط قوت زیادی داره و توی خیلی از مسائل به خوبی عمل کرده اما یکی از مواردی که توی بازی ببشتر از همه به چشم میاد باس های اون هستن. استودیو فرام سافتور توی طراحی باس بسیار خوب عمل میکنه هرچند باس های هستن که انظر گیمر ها سطح پایینتری نسبت به بقیه داشتن با این حال اکثر باس ها ظاهر خیلی با ابهت دارن و همچنین چالش بر انگیز هستن که خودش از مهم ترین نکات برای یک باس فایت هستش. توی این مقاله میخوایم 5 باس فایت برتر این بازی رو بررسی کنیم.

5. Crossbreed Priscilla

Crossbreed Priscilla یکی مبارزه های آسون بازی به حساب میاد اما نبرد با اون از به یادماندنی ترین مبارزه هاست. حتی کشتن اون هم لازم نیست و اجباری برای این کار وجود نداره اما دارک سولز یه بازیه و شما هم بازیکن حالا چه وضیفه ای دارید؟ کسایی که مبارزه با اون رو انتخاب کردن حتما تجربه جالبی از مبارزه با اون دارن و میدونن که اون نامرئی میشه و شما باید از راه هایی مثل ردپا اون روی برف بهش ضربه بزنید.

4. Manus, Father Of The Abyss

یک پایان خیلی عالی برای DLC بازی یکی از ترسناک ترین باس ها با ظاهر خیلی جذاب که مبارزه با اون کار آسونی نیست و و چالش خوبی رو برای شما ایجاد میکنه. Manus یک باس عالی به حساب میاد و مبارزه با اون به عنوان یکی از نبرد های خوب DLC بازی به حساب میاد. پیشنهاد میکنم حتما DLC های بازی رو هم تجربه کنید تا یکبار با Manus رو به رو بشید.

 

3.  Ornstein And Smough

Ornstein & Smough یکی از سخت ترین مبارزه هاست و شما باید همزمان با دو نفر بجنگید و نکات مهمی رو هم باید توی این نبرد رعایت کنید مثل اینکه اگر یک کدوم از اونها رو شکست بدین اون یکی وارد حالت فوق العاده میشه. یکی از جذابیت های مبارزه با این دو نفر اینه که در عین سخت بودن از سرگرم کننده ترین باس فایت ها به حساب میاد. پینشهاد میکنم موقع مبارزه با اونها اول Ornstein رو بکشید تا کنترل بیشتری روی مبارزه پیدا کنید.

2. Gwyn, Lord Of Cinder

Gwyn باس نهایی بازی. شکست دادن این شخصیت برای سی که تا اینجای بازی رو طی کرده و سعی کرده همه چیز رو یاد بگیره شاید کار سختی نباشه اما به هیچ وجه این باس رو به یک باس بد تبدیل نمیکنه و همچنان اون میتونه یک چالش ارزشمند رو به شما هدیه بده و پایانی فوق العاده رو برای بازی رقم بزنه. این مبارزه هم از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین باس فایت های کسایی هستش که بازی رو تجربه کردن.

1. Artorias The Abysswalker

Artorias هم یکی دیگه از باس هاییه که مربوط به DLC بازی میشه و به گفته خیلی ها اگه بهترین باس کل سه گانه نباشه بهترین باس این بازی هستش. Artorias ثابت میکنه چرا یک بازی به باس نیاز داره چون اگه مبارزه با اون رو تجربه کرده باشید میدونین که وجود اون واقعا نیازه چون از بهترین باس فایت هاییه که انجام دادین و همینطور به یکی از غم انگیزترین مبارزه ها تبدیل میشه وقتی که چیز هایی راجب Artorias میشنوید. یکبار مبارزه کردن با اون برای گیمر ها کافی نیست و اون لیاقت تجربه دوباره فایت رو داره.

به نظر شما جذاب ترین باس بازی کدوم بود ؟


بخوانید :

پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹
بررسی بازی Sekiro
5 بازی انلاین برای دوران قرنطینه
5 بازی برتر بتسدا