budget-arms-carnage.1920x0

5 اسلحه گران قیمت بازی Cyberpunk 2077 که ارزش خرید ندارند

بازی Cyberpunk به پلیر ها این شانس رو میده که اسلحه های خفنی رو بخرند اما فقط تعدادی از اونها ارزش خریداری دارند.
36 اسلحه لجندری در نقاط مختلف بازی Cyberpunk قابل خریداری هستند. Night City براش مهم نیست که شما به حد مجاز رسیدید که اجازه خرید اسحله ها را داشته باشید در نتیجه شما قابلیت دسترسی به همه اسلحه ها رو دارید. یک خبر بد هم که هست اینه که حتی اگر شما تمام بادی ها، بریف کیس ها و وپن کانتینر ها رو لوت کنید بازهم توان خرید تمامی اسلحه های این بازی رو ندارید و مجبورید بودجه بندی کنید. و به همین خاطر اصلا خوب نیست که بدون اطلاع داشتن راجب یه اسلحه اون رو بخرید چون پول زیادی رو از دست میدید و تو بازی هم راحت نیستید پس پیشنهاد میکنم این مطلب که در مورد اسلحه‌های گرون که ارزش خرید رو ندارن بخونید. البته بخش زیادی از خرید اسلحه به به سبک بازی شما مربوطه ولی کمی راهنمایی در مورد بازی میتونه مفید باشه.

5. Ashura – $249,429

تفنگ Ashura گرون ترین اسلحه این بازی محسوب میشه، به عنوان یک اسنایپ رایفل دمیجش نسبت به برند های دیگه پایین تره که به اندازه قیمتش نمی ارزه و دلیل اصلی قیمت بالاش اینه ویژگی هوشمند بودن داره یعنی برخی از تیر ها که خطا می‌زنید به تارگت برخورد میکنه که فک نمیکنم کسی از این قابلیت برای یک اسنایپ رایفل خوشش بیاد.

4. L-69 Zhuo – $221,990

تفنگ L-69 Zhuo مشکل جدی داره یکی اینکه به دلیل اسمارت بودن تفنگ شما عملا هیچ خطایی نمیزنید و همه تیر ها برخورد میکنه و از طرفی دیگر دمیج تاسف باریه که این تفنگ داره در حدی که شما می‌توانید یک خشاب کامل خالی کنید بدون اینکه دشمن خاصی رو بکشید اما اگر علاقه ایی به ویژگی اسمارت بودن این گان دارید. خرید Ba Xing Chong instead رو به شما پیشنهاد میکنم.

3. DB-4 Palica – $179,970

شما ممکنه که وسوسه بشید که از یک شاتگان دو لول قوی که هدف خودشو شناسایی کنه و به هدف بخوره استفاده کنید که بخواید DB-4 Palica رو بخرید این تفنگ مثل L-69 Zhuo دمیج خیره کننده ایی رو میده که یه جورایی باگ محسوب میشه اما چیزی که این تفنگ رو بد جلوه میده Reload طولانی بعد از یک شلیک ناموفق هست اگر واقعا دنبال قدرت واقعی یک تفنگ دو لول می‌گردید در حین سفرهایتان به دنبال Headsman بگردید به عنوان یک جایگزین بهتر و ارزونتر.

2. SPT32 Grad – $179,677

اگر بخواهیم تفنگ SPT32 Grad را با دوتا از اسنایپ رایفل های همین لیست مقایسه بکنیم حتی اگر قیمت تفنگو 50 هزار دلار هم کنیم بازهم به صرفه نیست با اینکه دمیجش خوبه ولی به دلیل اینکه نمیتونه شارژ کنه تو تمرینی قدرت تخریبش نسبت به دو اسنایپ رایفل دیگر میاد پایین و فقط در مواقعی به درد میخوره که تیر خطای زیادی می‌زنید در اینصورت بهتره دوره اسنایپ زدنتونو بزارید کنار برین یه چیز دیگه دستتون بگیرین اسنایپ به دردتون نمیخوره.

1. M2038 Tactician – $161,644

تفنگ M2038 Tactician بالاترین میزان DPS رو داره اما چرا پیشنهاد نمیشه؟! خب مشکل دمیج این تفنگ نیست مشکل پخش شدن گلوله هاست. تنها تعداد اندکی از شاتگان ها در Cyberpunk این مشکل رو ندارند اما در مورد این تفنگ به خصوص باید تو رنج Melee باشید که تیرهایتان کار ساز باشد که در این رنج من سلاح های Melee رو پیشنهاد میکنم.


بخوانید :

رفتن به نوار ابزار