Call-of-Duty-Black-Ops-Cold-Wars

5 ویژگی خوب بازی Call Of Duty: Cold War

بازی call of duty :black ops – cold war برگشتی برای شکل و فرم دادن به سری های قبلی این بازی در راه های مختلف تولید شده و ادامه بازگشتی است که Modern Warfare سال پیش رقم زد. اگرچه که Cold War Reboot نیست و ادامه ایی از نسخه های Black ops sub-series میباشد. این نسخه برای فن های قدیمی این بازی راضی کننده است اما بعضی ها معتقدند که توصعه دهنده گان به اندازه کافی کاری برای ادامه دادن این سری انجام نداده اند که در ادامه به 5 مورد از بهترین ویژگی های این بازی می‌پردازیم.

5. بخش مولتی پلیر، سریع تر از همیشه

مهم نیس که پلیر در PC جدید یا قدیمی خود این بازی را میکند, Call of Duty هیچوقت سریع از الان خود نبوده و این در مورد بخش آفلاین بازی نیز صدق می‌کند اگرچه در بعضی بخش های بازی وقفه هایی می‌توان پیدا کرد. و سریعترین بخش برای استارتینگ آپ و وارد شدن به بخش مولتی پلیر این بازی است که واقعا معرکست. البته باید اشاره داشت که اگر پلیر دنبال مود خاصی یا زامبی باشد باید کمی بیشتر صبر کند اما در کل Cold War در بخش لودینگ بسیار موثر عمل کرده است.

4. طراحی صدا

همه چیز وقتی فوق‌العاده است وقتی بحث به صدا در بازی Cold War میرسد. اععم از آهنگ های مجاز و موسیقی اصلی متن بازی که خیلی خوب طراحی شده اند، طراحی صدای اسلحه های بازی نیز در درجه اول قرار دارد. چیزی واقعا تاثیر بر انگیزه در مورد صداهای بازی. صدای شلیک اسحله در محیط های متفاوت و فهمیدن اینکه تیری که در فضای باز می‌زنید با تیری که در فضای بسته می‌زنید فرق می‌کند و این یک شاهکار در طراحی صدا محسوب میشه که انتظارش از Call of Duty میرفت.

3. تنوع اسلحه

صدای اسحله ها فوق‌العاده است همچنین خوده اسلحه ها باید دوباره اشاره کرد که این Call of Duty است و نباید شنیدن این موضوع شوکه کننده باشد و چیزی که جدیده اینه که تیر زدن با هر اسلحه ایی احساس متفاوتی به پلیر دست میده وقتی از Controller های PS5 استفاده میکنه. و داشتن وزن واقعی اسلحه ها موقع شلیک و تنوع خاص شاتگان های بازی مورد علاقه عموم است.

2. Safe House

Safe House ها راه خوبی بودن برای اینکه به گیمر ها این اجازه رو بدن تا در بین مأموریت ها اروم بشن، بعضی ها مسلما دوست ندارن Safe house ها رو اکسپلور کنند یا با کسی حرف بزنند اما کل ایده Safe house برای کسانی بود که اونو می‌خواستند. و این کمک می‌کرد که برخی از شخصیت های بازی رو بهتر شناخت که Call of Duty در این مورد خوب عمل نکرده اما میشه بهش به عنوان یک قدم رو به جلو نگاه کرد.

1. نفوذ کردن

نفوذ کردن اسم بهترین مرحله Call of Duty black ops cold war محسوب میشه، بدون اسپویل کردن چیزی بیاین فقط بگیم سرپیچی کردن Adler یک مرحله خفن رو به وجود میاره که یکی از بهترین لحظات در قسمت آفلاین بازی به حساب میاد.این واقعه به قدری خوب بود که هوادارن به این فکر افتادن که اگر توصعه دهندگان Call of Duty با Konami همکاری میکردند میشد Silent Hills ملقب به PT رو دوباره احیا کنند.


بخوانید :