2021 games

مهم ترین بازی هایی که قرار است در سال 2021 برای PC منتشر شوند( بخش 2)

سال ۲۰۲۱ با اینکه به تازگی شروع شده اما از همین حالا میزبان تعداد زیادی بازی ویدئویی شده که خبر خیلی خوشحال کننده‌ای برای گیمرها به حساب میاد. در مقاله قبلی بخش اول بازی‌هایی که در این سال برای پی‌سی منتشر میشن رو معرفی کردیم و در این مقاله هم قراره به معرفی ادامه این لیست نسبتا طولانی بپردازیم. برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک مراجعه کنید.

11. Evil Genius 2

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC

اگر دارید از تجربه بازی های قهرمان محوری که در نقش قهرمانی اخلاق مدار به جنگ بدی ها میروید خسته میشوید, Evil Genius 2 میتواند بازی مناسبی برای شما باشد, در این بازی شما به مغز خلافکاری تبدیل میشوید که همان قهرمان خسته کننده سایر بازی ها به دنبال متوقف کردنش است, شما در این بازی باید مکانی آنقدر نفوذ ناپذیر بسازید که حتی ارتشی از قهرمان ها هم نتوانند شما را متوقف کنند, شما در این بازی ویدئویی یک شرور واقعی هستید.

10. Everwild

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , Xbox One , Xbox Series X/S

در این جا ظاهرا با یک شاهکار طرف هستیم, تصاویر زیبا و دیدنی Everwild کافی است تا فورا جذب آن شویم , اما دنیای افسونگر بازی, این جذابیت را حتی بیشتر میکند, درحالی که شاید جزئیات در این عنوان آنقدر زیاد نباشد, ولی یادمان نرود که Rare, استودیوی سازنده این بازی, سازنده عناوین تحسین شده ای مانند Sea of Thieves ،Donkey Kong Country , Goldeneye 007 و… بوده است و بیراه نیست اگر بگوییم Everwild قطعا از عناوین مورد انتظار امسال است.

9. Resident Evil Village

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , PS5 , PS4 , Xbox Series X/S , Xbox One

این بازی قرار است هشتمین عنوان از سری نمادین شرکت Capcom باشد, خود این شرکت Village را نسل بعدی وحشت معرفی کرده و بنابراین انتظارات زیادی از آن داریم, داستان این بازی چندین سال بعد از اتفاقات بازی Biohazard روایت میشود, جایی که سرانجام Ethan Winters در آن با همسرش Mia مستقر شد, از بدشانسی Ethan ,Chris Redfield (کاراکتر بازی های قبلی این سری), به طور تصادفی درب منزل او ظاهر میشود و دوباره زندگی این کاراکتر به هرج و مرج هیولا ها کشیده میشود , ظاهرا قهرمان های این سری هیچوقت از شر هیولا خلاصی ندارند, اگر خلاصی داشتند که عنوان های جدید این سری منتشر نمیشدند.

8. Ghostwire: Tokyo

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , PS5

همانطور که حدس میزدیم , Ghostwire: Tokyo بالاخره آماده انتشار است و قرار است ما را به توکیو ببرد, اما توکیویی که اوضاعش چندان جالب نیست, تمام مردم محلی به طور مرموزی ناپدید شده اند , در حالی که گروهی از ارواح ماورایی معروف به Visitors در سرتاسر شهر در حال ایجاد خرابی هستند, هدف شما در این بازی, استفاده از نیرو های ماورایی که بعد از این اتفاقات دریافت کرده اید برای شکست دادن این ارواح و برگرداندن توکیو به وضعیت عادی است, این عنوان توسط استودیوی Shinji Mikami ,Tango Gameworks ساخته شده و قرار است توسط Bethesda منتشر شود, در کل به نظر میرسد با عنوانی عجیب روبرو هستیم.

7. Psychonauts 2

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , Xbox Series X/S , Xbox One

طرفداران Psychonauts از سال 2005 که عنوان Double Fine منتشر شد, خواهان دنباله ای برای آن بودند, اگرچه Psychonauts 2 آن چه که انتظار میرفت نیست, در سال های بعد از آن که Raz برای نجات Truman Zanotto به راه افتاد و در Psychonauts and the Rhombus of Ruin موفق به انجام آن شد, فرمانده دوم Psychonauts , تمرکز تشکیلات curious را از صلح به هنر های شرورانه مثل جادوگری تغییر داد و این داستان واقعا پیچیده, داستان قسمت دوم این بازی ویدئوییست.

6. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Bloodlines 2

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , PS5 , PS4 , Xbox Series X/S , Xbox One

عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 سر انجام بعد از بار ها به تعویق افتادن, در سال 2021 منتشر خواهد شد , این بازی روند توسعه آشفته ای را سپری کرد و بعضی از اعضای مهم این پروژه, آن را رها کردند, اما با این حال این عنوان هنوز هم بسیار هیجان انگیز به نظر میرسد ولی نباید زیادی از آن توقع داشته باشیم, حداقل میتوانیم امیدوار باشیم که با تجربه ای خسته کننده روبرو نیستیم.

5. Gotham Knights

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , PS5 , PS4 , Xbox Series X/S , Xbox One

شاید جذاب ترین نکته درباره این بازی این باشد که توسط توسعه دهندگان بازی Batman: Arkham Origins ساخته شده, درحالی که پیش نمایش های متفاوتی از این بازی دیدیم, اما همین که این استودیو قرار است عنوان دیگری را در شهر گاتهام روایت کند هیجان انگیز خواهد بود, خصوصا با دانستن این نکته که در این بازی بتمنی وجود ندارد و شما با کاراکتر هایی مانند Robin, Batgirl, Nightwing و Red Hood بازی خواهید کرد.

4. Scorn

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , Xbox Series X/S

این بازی عنوانی ترسناک, الهام گرفته از آثار H.R. Giger است که برای جلوه های ویژه فیلم های Alien و Zdzislaw , ساخته ریدلی اسکات برنده جایزه اسکار شده, یک شوتر اول شخص با ترکیب انسانی بیو مکانیکی و سورئال که گوشت و استخوان را با فلز سرد ترکیب میکند, تا حدی که حتی اسلحه ها هم جان دارند , به جز این ها تا الان اطلاعات زیادی از این بازی در دست نیست اما فضای جالب و ترسناکش آن را به عنوانی مورد انتظار تبدیل میکند.

3. Senua’s Saga: Hellblade II

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , Xbox Series X/S

این بازی , دنباله مستقیم ساخته استودیوی Ninja Theory است که در سال 2017 , Senua را به دنیا معرفی کرد, درباره داستانی که قرار است این بازی روایت کنید اطلاعات کمی داریم, اگرچه با توجه به تریلیر های منتشر شده آن, بسیار تاریک تر از Senac’s Sacrifice به نظر میرسد, احتمالا این بازی اساطیری تر خواهد بود و تمرکزش بر این نکته است که مبارزات Senua, ناشی از نفرینی مرموز نبوده اند.

2. Lego Star Wars: The Skywalker Saga

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , PS5 , PS4 , Xbox One , Xbox Series X/S , Switch

در حالی که Lego Star Wars بیشتر از 15 سال است که وجود دارد , اما به نظر میرسد بازی The Skywalker Saga عنوانی open world و مدرن تر است و قرار است ماجراجویی در کهکشان بسیار بسیار دور را به شما هدیه دهد, شما میتوانید هر چه که در دنیای جنگ ستارگان دوست دارید تجربه کرده و البته با شمشیر لیزری همه چیز را خرد کنید.

1. Stray

تاریخ انتشار : 2021
پلتفورم ها : PC , PS4 , PS5

این بازی به معنای واقعی کلمه , یک شبیه ساز زندگی گربه در آینده است, با توجه به دنیای عجیب و گیم پلی منحصر به فرد این عنوان, به علاوه نقد های مثبتی که از آن شده , و اصلا همین موضوع که در یک بازی ویدئویی برای اولین بار قرار است کنترل یک گربه را برعهده داشته باشیم, باعث میشوند که این بازی در فهرست مورد انتظار ترین عناوین سال قرار بگیرد.


بخوانید:

بهترین بازی هایی که براساس فیلم ها ساخته شدن
شورش در شهر ۴ : ۵ نکته خوب بازی
دارک سولز :‌ ۵ مبارزه برتر با باس ها
۵ بازی برتر ساخته شده بر اساس کتاب ها
برترین بازی‌های ابرقهرمانی