thor

10 کاستوم برتر ثور در بازی اونجرز

بازی  Marvel’s Avengers ساخته Square Enix و Crystal Dynamics که مدت زیادی از انتشارش نگذشته نظرات مثبت و منفی زیادی رو دریافت کرده و باعث شده بعضی‌ها اون و دوست داشته باشن و عده‌ای هم از بازی خوششون نیاد. در بازی اونجرز ویژگی‌های خوب و بد زیادی وجود دارن، به عنوان مثال یکی از ویژگی‌های مثبت و خوب بازی که در این مقاله ما باهاش کار داریم تنوع بالا هستش. این تنوع هم در تعداد شخصیت‌های قابل کنترل خوبه و هم در مبارزات اونها، همچنین در یک مورد دیگه هم بازی Marvel’s Avengers تنوع خوبی رو به گیمر ارائه داده اون هم کاستوم شخصیت‌های بازیه.

در این مطلب ما به سراغ شخصیت محبوب ثور در بازی اونجرز رفتیم، شخصیتی که تقریبا به خوبی در بازی نشون داده شد و حس منحصر به فردی رو به بازیکن میده. Thor در بازی اونجرز ماموریت‌های مختلفی رو با لباس‌های مختلف پشت سر میزاره که هرکدم از اونها طراحی خاص خودشون رو دارن و باعث میشن خسته کننده بودن شخصیت از بین بره.  در ادامه 10 کاستوم برتر ثور در این بازی رو میبینیم. اگه از کسانی هستید که بازی رو تجربه نکردید هم این مطلب رو بخونید چون اسپویلی وجود نداره و میتونید با ظاهر ثور در این بازی بیشتر آشنا بشید.

10. Battle Guard (Rare)

کاستوم بتل گارد ترکیب جالبی داره، در این لباس ما کلاه بالدار قدیمی رو میبنیم با زره‌ای که دایره‌های همیشگی ثور رو روی خودش داره و کاملا باستانی به نظر میرسه، اما اگه به شلوار ثور دقت کنید میبینیم که شلوار جین یا همون لی هستش که زیر چکمه‌های اون قرار گرفته و این تضاد ترکیب خوبی به وجود اورده. از نکات خوب این کاستوم شنل معروف قرمز هستش که به نوعی تبدیل به امضای ثور شده و ظاهر بسیار خوبی به این لباس داده. بازیکن هایی که خیلی به لباس‌های سلطنتی علاقه نداشته باشن از این کاستوم استقبال میکنن چون ظاهر نسبتا ساده تر و کم نقش و نگاری داره.

9. Thunder Prince (Epic)

یک شاهزاده‌ همیشه مجبور نیست لباس‌های سلطنتی پر زرق و برق بپوشه، بخصوص اگه شاهزاده جنگجویی مثل ثور باشه. Thor برای نشون دادن جایگاه خودش نیازی نداره لباس پادشاهی بپوشه و حتی با کاستومی که ظاهر یک جنگجو عادی رو داره هم ثابت میکنه که خدای رعد و شاهزاده ازگارده. کاستوم Thunder Prince از چکمه‌های خز دار با شنلی که پاره به نظر میرسه و فقط یک طرف بدن ثور رو میگیره ساخته شده و خیلی به جدّیت و جذابیت اون کمک میکنه چون با این لباسه که میفهمیم ثور نیازی نداره که ظاهر شیک و طلایی داشته باشه. اگه از افرادی باشید که به لباس وایکینگ‌ها یا این نوع مبارزها علاقه دارن قطعا از این کاستوم خوشتون میاد.

8. Brimstone (Epic)

کاستوم Brimstone از نظر زیبایی شاید اونقدری که باید جذاب نیست اما از مورد قبلی بالاتر قرار میگیره چون کاربردی‌تر شده. در این لباس ثور همچنان ظاهر ساده و نسبتا غیر سلطنتی خودش رو حفظ کرده در عین حال بخش های مختلف لباسش برای نبرد بهتر به نظر میرسن، به طور کلی این کاستوم ظاهر جنگی‌تری و البته مرتب‌تری به خودش گرفته همچنین بعضی از مواردی که به لباس‌های ثور اختصاص دارن رو هم داره مثل کلاهی که در کمیک های ثور دیدیم و صفحات دایره‌ای روی لباسش.

7. Ingot (Rare)

Ingot بسیار ظاهر خفن و جذابی داره به صورتی که تقریبا اکثر بازیکن‌ها از اون خوششون میاد. اگه اهل کمیک های مارول باشید احتمالا این لباس شمارو یاد کاستوم ثور در دنیای آلتیمیت مارول بندازه، با اینکه شباهت‌های زیادی نداره اما میشه گفت از اون الهام برداری شده و همونطور که میبینید رنگ‌ قرمز از شنل حذف شده و بجاش مشکی جایگزین شده که با ترکیب طلاییِ بقیه بخش‌ها یک ظاهر عالی رو در اختیار گیمر قرار داده. اگه به تم دارک علاقه داشته باشید و کمی هم تم باستانی و سلطتنی ثور رو دوست داشته باشید این کاستوم به لباس مورد علاقه شما در بازی تبدیل میشه.

6. Stark Tech (Epic)

به لطف تونی استارک ثور به یکی جالب ترین تلفیق ها دست پیدا کرد. این کاستوم ثور ظاهر رباتیک خوبی پیدا کرده البته ممکنه بعضی طرفدارها از این اتفاق خوشحال نشن چون ثور که لباس آهنی نمیپوشه و از وسایل مدرن استفاده نمیکنه، اما خوشبختانه انقدر این کاستوم در طراحی به لباس‌های ازگاردی وفادار بوده که حتی ممکنه در نگاه اول متوجه نشید با تکنولوژی استارک ساخته شده. این لباس با تم آبی و طلایی تزئین شده و از همه بخش های بدن ثور محافظت میکنه که نشون میده این لباس مخصوص مبارزه با دشمنای سرسخت و باس ها طراحی شده. به لطف نقش و نگار های سلطنتی و رنگ‌های خوب به همراه بخش های آهنی، این لباس هم بسیار زیباس و هم قدرتمند.

5. War Cry (Rare)

کاستوم War Cry شباهت زیادی به ظاهر اصلی ثور و چیزی که از اون در ذهن ما حک شده داره. البته شنل ثور در این کاستوم به شکلی که همیشه بوده نیست و میبینیم که به دور گردنش پیچیده اما این طراحی هم برمیگرده به کمیک‌های مارول. اگه سری ثور نالایق (The Unworthy Thor) رو خونده باشید میدونید که از شنل مشابهی استفاده شده. در بخش های دیگه این کاستوم شاید مورد خاصی نباشه و شباهت‌های زیادی به موارد قبلی داشته باشه اما اگه با دقت بیشتری به قسمت بازو های ثور نگاه کنیم میتونیم شباهت هایی به لباس نسخه MCU پیدا کنیم.

4. King Thor (Legendary)

کاستوم King Thor نماد تکامل زیبایی به حساب میاد. شاید این مورد رو بشه در کنار Thunder Prince قرار داد و گفت در یک خانواده قرار میگیرن اما قطعا کینگ ثور بینهایت زیباتر شده و ظاهر شاهانه به خودش گرفته در کنار اینکه عظمت و قدرت ثور رو به خوبی نشون میده. الهام گرفتن از اساطیر نورث، اون هم به زیباترین شکل از نقاط قوت این کاستومه. با این ظاهر ثور به ریشه های خودش برگشته و کاملا یک شاه رو به تصویر کشیده اما همچنان یک جنگجو هم به نظر میرسه، شاهی که هر زمانی آماده حضور در میدون نبرده. قسمت روی شانه‌ای ثور در این کاستوم، مورد تقریبا جدیدی هستش که تاحالا ندیدیم و همین تازگی باعث جذب شدن طرفدارها به این لباس شده.

3. Samaritan (Rare)

اگه انتقامجویان وسط تعطیلات سراغ ثور برن و ازش کمک بخوان احتمالا شاهد همچین چیزی باشیم. شلوار لی و تی‌شرت بسیار ساده در کنار کاستوم‌های پر از جزئیات، خیلی خاص به نظر میرسه و کار جالبیه که سازنده‌ها انجام دادن اما خیلی ها بهش واکنش خوبی نشون ندادن و شاید شما هم بگید چرا یک لباس ساده باید از کاستوم باحالی مثل کینگ ثور بالاتر باشه؟ خب جواب این سوال سادس اگه کمی به ثور نگاه کنید میبینید که با همین لباس ساده خیلی جذاب تر به نظر میرسه تا خیلی از کاستوم‌ها که کاملا اون رو پوشوندن. یکی دیگه از نکات خوب این لباس اشاره جالب به کلاه ثور هستش که میتونید اون رو در پشت تی‌شرتش ببینید.

2. Royal Aesirian (Legendary)

ثور به عنوان خدای رعد، پسر اودین و وارث بر حق ازگارد حق داره که لباس کاملا سلطنتی داشته باشه و به لطف کاستوم Royal Aesirian این اتفاق افتاده و ثور رو با زرهی جنگی در عین حال طلایی میبینیم. در این مورد میتونیم تمام مواردی که به اصالت ثور اشاره داره در کنار هم قرار گرفتن از ترکیب رنگ‌های آبی تا کلاه بالدار. در مورد کلاهِ این مورد میشه گفت زیباترین بین همه کاستوم‌هاست همچنین بر خلاف بعضی موارد قبلی که از چکمه های یکسان استفاده شده بود این لباس همه اجزای اختصاصی خودش رو داره و کاملا هماهنگ با هم طراحی شدن. جزئیات خیلی خوب این کاستوم کاری میکنه که ثور پادشاه حقیقی ازگارد با لباسی وارد میدون نبرد بشه که نشون دهنده جایگاهشه.

1. Asgard’s Might (Epic)

هیچی نمیتونه کاستوم اورجینال رو شکست بده. بیشترین شباهت به ظاهر اولیه ثور در دنیای کمیک رو میشه در این مورد دید، تقریبا تمامی بخش‌ها با الهام از ثور دنیای کمیک ساخته شده و میشه از Asgard’s Might به عنوان نمونه مدرن کاستوم‌های کمیکی اسم برد. اگه از کمیک‌فن های قدیمی باشید و عاشق شخصیت ثور باشید حتما از اینکه طراح‌ها به دنیای کمیک وفادار بودن خوشحال شدید و این کاستوم به یکی از محبوب‌ترین لباس های شما در بازی تبدیل شده. به قول بعضی از پلیرها Asgard’s Might این حس رو میده که ثور همین الان مستقیما از دنیای کمیک وارد دنیای گیم شده و شما میتونید شخصیتی که همیشه در کمیک ها دیدید رو کنترل کنید.

منبع: CBR


شما کدوم مورد رو از همه بیشتر دوست دارید؟


بخوانید:

5 دلیل که برای COD Black Ops: Cold War هیجان داشته باشیم
تغییرات مثبت بازی‌های جدید سری اساسینز کرید
5 دلیل که اسپایدرمن بهترین انحصاری جهان باز سونی است
5 بازی که اگه به اسکایریم علاقه دارید باید بازی کنید
5 چیزی که میخواهیم در بازی Gotham Knights ببینیم